Prefabrik Yapı Çözümleri

Prefabrik Yapı

Prefabrik yapı çözümleri ile zaman verimliliğini sağlamlık ile buluşturan Visyap, farklı yapım sistemlerine sunduğu teknolojik çözümleri ile sektöre değer katıyor. Çatı yük analizi, aşık hesabı, oluk hesabı, makas kirişi hesabı, sundurma kirişi hesabı ve kren kirişi hesabı gibi tüm süreçlerin titizlikle detaylandırıldığı firmamızda sunduğumuz prefabrik yapı çözümlerini, uygulama yapılacak bölgenin iklimsel özelliklerine göre detaylandırıyoruz. Güncel yasal mevzuatlara uygun olarak sunduğumuz hizmetlerimiz ile hızlı montaj, hızlı sevkiyat ve hızlı üretim üçgeninde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Prefabrik Yapı Çözümleriyle Yanınızdayız

Ege Bölgesine özel şantiye kurma, ekip kurma, ekipman kurma, inşaat malzemelerini kolaylıkla tedarik etme gibi birçok hizmet varyasyonu ile ihtiyacınız olan her yerde prefabrik yapı çözümleri ile tanıştıran Visyap; kirişlerin inceltilmiş uç bölgelerinin hesabı, ana çerçeveye gelen kren yükleri, döşeme paneli hesapları, döşeme l kirişi hesapları, döşeme ters t kirişi hesapları ve çerçeve hesapları gibi ayrıntıların bir bütün olarak sunulmasına olanak sağlıyor. İş akış süreçlerinin kesintisiz olarak sürdürülmesine olanak sağlayan hizmetlerimizde, A1 sınıfı yanmaz özellikteki yapı malzemeleri ile beklentilerinizi en üst düzeyden karşılıyoruz. Özel yalıtımlı çelik şaseler ile desteklenen prefabrik yapı çözümlerimiz ile sanayi tesisleri ve endüstriyel uygulama alanları gibi yapılara hayat veriyoruz. Sektöre sunduğumuz yüksek nitelikli kaliteli yapı malzemeleri ile binaların kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlayan markamız kolon kesit tesirlerinin hesabı, kolon kesit hesapları, kısa konsol hesapları, örnek kolon donatı hesabı, temel hesapları, cephe paneli hesapları, duvar altı sömeli gibi tüm detayların titizlikle tamamlanmasına olanak sağlıyor.

Kısa Sürede Yüksek Kaliteli Yapılar

Sanayi tesisleri ve endüstriyel uygulama alanlarının prefabrik yapılar ile bütünleşmesini sağlayan Visyap olarak kısa sürede yüksek kaliteli yapılar inşa ediyor ve iş yaşamına değer katıyoruz. Her türlü olumsuz çevre koşuluna dayanıklı olan prefabrik yapı çözümlerimiz ile istenilen tasarım ve ölçü seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza üst düzeyden yanıt veriyoruz. Şantiye yapıları, ticari yapılar, kamusal yapılar, sanayi tesisleri gibi alanlarda uzmanlığını inşa ettiği yapılara yansıtan firmamız, standart ve büyük ölçekli projelerin farklı ihtiyaçlarına tek noktadan çözümler üretiyor. Tüm prefabrik yapı çözümlerinin anahtar teslim olarak gerçekleştiği markamızda müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Her bir projeye özel kişiselleştirilmiş tasarım önerileri sunan Visyap, farklı ölçeklerden işler için sunduğu hızlı yapı çözümleri ile zorlu ortamlara değer katar.

 

Yüksek Üretim Gücü ile Daima İleri

Yüksek üretim gücü ile yapısal çelik, hafif çelik, konteyner, sanayi tesis ve endüstriyel uygulama alanlarında beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan firmamız, yüksek üretim gücü ile iş yaşamının ihtiyacı olan çözümleri kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlıyor. Lojistik kurulum sürecinden proje yönetimine, üretimden mühendislik uygulamalarına kadar tüm yapım süreçlerini henüz proje aşamasında ele alan Visyap, sürecin entegre bütünleşik bir şekilde tamamlanmasına olanak verir.

Üretim tesis projenize bütünleşik prefabrik çözüm ile yüksek katma değer sağlayın!

Tecrübeli Mimar ve Mühendislerden oluşan kadromuz; sahada istenilen uygulama ile ilgili fonksiyonel sonucu alabilmek için her türlü alternatifi değerlendirerek maliyetleri düşürmeye çalışıp, fiyat/ürün grafiğinde optimum seviyeyi bulmaya çalışır. Kullanım amacına yönelik olan bu çalışma ile alternatif geliştirme konusunda paydaşlarımıza avantajlar sağlıyor ve zengin ekip/ekipmanımız ile aplikasyonunu gerçekleştiriyoruz