Mimari ve Mühendislik Çözümler

Proje Çözümleri

Öngörülebilir yüksek kaliteli altyapı ve üstyapı projeleri ile anahtar teslim inşaat projelerini imzasını atan Visyap, sunduğu mühendislik ve mimarlık çözümleri ile inşaatın bulunduğu her alanda ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri arz ediyor. Mühendislik çözümleri kapsamında hakediş ve kesin hesap hizmetleri, keşif, şartname, ihale dosyası düzenleme hizmetleri, rölöve projesi kontrol, büyük uygulama yönetimi, danışmanlık hizmetleri, araştırma ve geliştirme gibi birçok farklı dalda uzmanlığını konuşturan markamız beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Mühendislik çözümleri kapsamında sunduğumuz statik ve betonarme hesaplamaları, etüt ve fizibilite hizmetleri, tasarım malzeme seçimi ve teknik destek, keşif, maliyet ve analiz hesaplamaları, detay projesi, tasarlanmış projelerin çizimi, çelik ve betonarme proje hizmetleri ile yapıların sağlam temeller üzerine inşa edilmesini sağlıyoruz.

Mimarlık Çözümlerinde Farkı Görün

Sunduğumuz mimarlık çözümleri ile tasarım malzeme seçimi ve teknik destek, keşif –metraj, maliyet  hesaplamaları, teknik şartname hazırlığı, 3D Max modelleme, sistem ve montaj imalat detayları, detay projesi, tasarlanmış projelerin çizimi, mimari uygulama detay ve sistem projeleri gibi alanlarda hizmetlerimizi arz ediyoruz. İnşaat sektörünün standartlarını belirleyen nitelikli hizmetleri ile özel mimari yapılar tasarlayan Visyap, nitelikli proje uygulama alanları ile deneyimi bütünleştiren çizgisiyle yapılara önemli avantajlar kazandırıyor. Temelinden çatısına kadar tüm projeleri anahtar teslim olarak sunan firmamız, çözümsel yaklaşımları ve detaylı projeleri ile nitelikli yapıların inşa edilmesine olanak sağlıyor. İşletme operasyonlarının etkin bir şekilde yönetimine önem veren Visyap mükemmelliğe ulaşmanızı sağlayacak proje çözümleri ile pazardaki lider konumunu güçlendiriyor.

Farklı Projeler için Tek Çözüm

Banka, perakende, ofis, inşaat projeleri ve özel mimari uygulama seçenekleri ile her sektörden yapının hayata geçirilmesine olanak sağlayan proje çözümlerimiz ile yanınızdayız. Elektrik koordinasyonundan tüm mekanik ve mimari uygulamalara kadar proje hizmetlerini A’dan Z’ye kapsayan Visyap, her sektöre uygun çözümler sunarak ihtiyaçlarınızı doğru yanıtlar. Mağaza uygulamalarında röleve projelerini yerinde ve eksiksiz olarak gerçekleştiren firmamız, yapıların ihtiyaç ve beklentilerine en uygun mimari ve mühendislik çözümlerini sunuyor. Yüksek standartlı ve sofistike projeleri ile yenilikçiliğin öncüsü olan Visyap, ofis uygulamalarında da kurumsal kimliğe uygun tasarımsal yapılara imza atıyor. Sektörel yaşama estetik dokunuşlar getiren benzersiz proje uygulama hizmetleri ile kaliteli çevre dostu ve yaşam odaklı projeleri hayata geçiren markamız özel mimari ve mühendislik uygulamaları ile villalardan özgün yapılara kadar her alanda kusursuzluğu sunuyor.

 

Proje Çözümlerinde Entegre Sistemler

Teknolojinin getirilerinden faydalanarak sektördeki rekabet gücünü daimi olarak koruyan Visyap, tasarımı inşaat yapım süreçlerinde kullandığı entegre araçlar ile güçlü iş akışlarına erişim sağlıyor. Sahada tahmin edilebilirliği arttıran teknolojik araçları, uzman mimar ve mühendisleri ile birlikte üretken tasarım projelerini optimize eden Visyap, ayrıntılı tasarım araçları sayesinde sunduğu proje çözümlerine yeniliklerin öncüsü olmayı başarıyor.

Anahtar teslim proje çözümlerimiz için doğru adımı atmaya hazırsınız!

Her sektörde bilginin ve tecrübenin öne çıktığı çağımızda Visyap Mühendislik olarak; Projeler ile ilgili doğru soruları sorarak, gerekli verilerin toplanıp, analizlerinin yapılıp, değerlendirmelerinin neticesinde sentezlenerek ortaya ‘Doğru Proje’ nin çıkmasını sağlıyor ve bu ‘Doğru Proje’nin ihtiyaca göre başından sonuna takipçisi oluyor ve uygulamasını yapıyoruz.