Endüstriyel Yapı Çözümleri

Sanayi Tesisleri

Faz 1 ve faz 2 kapsamına giren hizmetleri ile sanayi tesisleri alanında anahtar teslim projelere imza atan Visyap, güçlü kadrosu, profesyonel çözümleri ve kaliteli işçiliği ile sektörün standartlarını belirliyor. Ege’nin dört bir yanında bütünleşik anahtar teslim inşaat çözümleri sunan markamız, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak biçimde hizmet kalitesini gururla arz ediyor. Ege Bölgesi başta olmak üzere endüstriyel yapı inşaatları ihtiyacı bulunan her alanda hizmet kalitesini en iyi şekilde yansıtan Visyap, küçük büyük fark etmeksizin tüm sanayi tesislerinde mükemmelliği taahhüt ettiği sürede tamamlıyor.

Bir Mühendislik Harikası

Sunduğu anahtar teslim inşaat projeleri ile bir mühendislik harikası olarak nitelendirilen markamız, hasar tespiti, riskli bina tespiti, eğitim tesisleri, hizmet tesisleri, endüstriyel yapı ve mimari çizim alanları ile de inşaat işlerinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir merkezden sunuyor. Temelden çatıya kadar gereksinim duyduğunuz tüm projelerde yanınızda olan Visyap, sektördeki gücünü sizden alıyor. İnşaat mühendisliği ve yapı sektörü için sunduğu nitelikli projeler ile sanayi tesislerinin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri en üst düzeyden karşılayan firmamız, tüm projelerini yasal mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirir. Bu sayede size de inşaat işlerinde profesyonel çözümlerin farkını yaşamak kalır. Faz 1 kapsamında sanayi tesislerinin temel, kolon, çatı, kaba işleri gibi tüm inşaat süreçlerini taahhüt ettiği sürede tamamlayan firmamız, Faz 2 kapsamında giren ofis, mimari gibi ince işleri ile de yasal mevzuatlara uygun olarak ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

 

Güçlü Deneyim, Sürdürülebilir Gelecek

Sanayi tesisleri başta olmak üzere inşaat işlerinde ihtiyacınız olan tüm çözümlere tek bir noktadan ulaşmanızı sağlayan Visyap, müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik hizmetleri ile bugüne kadar birçok projeye imzasını atmıştır. Her geçen gün büyüyen referanslarımız ve güçlü kadromuz ile deneyimden gelen güvenin en iyi yansımasını tamamladığımız inşaat projeleri ile sizlere sunuyoruz. Petrol tesisleri, kimya laboratuvarları, fabrikalar, mühendislik binaları ve çok daha fazlası alanında sunduğumuz anahtar teslim hizmetler ile dünya standartlarında kabul gören, benzersiz işlerle sektördeki bilinirliğimizi arttırıyoruz. Güncel yönetmelikler ve düzenlemeleri yakından takip eden dinamik ekibimiz, çağı yakalayan standartlarda sunduğu sanayi tesisleri; anahtar teslim endüstriyel yapı inşaatları ile altyapı ve üstyapı projelerini bir bütün olarak ele alıyor.

İnşaatta Güven ve Kalite

İnşaatta güven ve kalitenin öncüsü olan Visyap, yüksek ergonomiye sahip üstyapı projelerini kalite ile bütünleştirerek sanayi tesislerinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Uzman ve dinamik kadrosu, son teknoloji inşaat araçları, güçlü müşteri iletişimi, nitelikli yapı malzemeleri ve çok daha fazlasıyla kaliteyi en temel ilkesi olarak benimsiyor. Sürdürülebilirliğe verdiği önem ile insana ve çevreye olan saygısını her fırsatta dile getiren firmamız, sosyal sorumluluk projeleri ile de yaşama değer katan niteliklerini en iyi şekilde yansıtıyor. Visyap ile hayata geçen projeler ergonomik, verimli, estetik ve yaşanılırdır. Referans sanayi tesisleri projelerimizi görmek ve firmamız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

  • Kriz Yönetiriz
  • Yüksek Verimlilik Sağlarız
  • Vaatlerimizi Yerine Getiririz
  • Sorumluluk Alırız
  • Ölçümleriz
  • Süreci En İyi Şekilde İdare Ederiz
  • Müşteri Deneyimine Önem Veririz
  • Bütünleşik Çözümler Üretir, Kolaylaştırırız

Ücretsiz mimari etüt desteği alarak büyük zararlardan kurtulabilirsiniz!

Kıyas; bir meseleyi, aralarındaki ortak sebep-sonuç bağından dolayı daha önce çözülmüş bir konuya benzeterek çözmektir. Yaptığımız tüm alış-verişlerde istediğimiz ürünü iyi fiyata alma çabası içindeyizdir. Tüm sektörlerde olduğu gibi İnşaat sektöründe de yaşanılan büyük sorunlardan biri haline gelmiş olan bu durumu ‘Doğru Proje’ mantığımız ile keşif ve metrajlarını oluşturarak, alınacak olan her teklif için rahat kıyaslama imkânı sağlıyoruz.