VİSYAP

Algılanabilen yapı çevresinin estetik görünümünü tamamlayan, kullanıcıların yaşam standardını arttıran peyzaj ve altyapı hizmetleri ile yapılara değer katan Visyap, çok çeşitli malzemelerle yapıların zeminden duvarlarına mükemmel bir kombinasyon sağlar. Peyzaj mimarlarımızın kontrolünde gerçekleştirdiğimiz çevre düzenleme işlemleri ile villalar, parklar, bahçeler, otoyollar, idari bina çevreleri ve sanayi tesisleri gibi endüstriyel uygulama alanları ve çok daha fazla yapı çevresinde beklentilerinizi en üst düzeyde karşılıyoruz. Binaların dış cephesinde bulunan tesisler, setler, havuzlar, duvarlar ve çok daha fazla alanda profesyonel bir dokunuş gerçekleştiren Visyap, tüm peyzaj aşamalarını en ince ayrıntısına kadar düzenler.

Peyzaj Projeleri İle Her Zaman Bir Adım Önde

Çevre düzenleme projelerinde yönetim modellerinin saptanması, teknik ve yaklaşımların belirlenmesi, hedef kitlenin beklentilerine uygun olarak projelerin hayata geçirilmesi, mekânsal düzenleme planları oluşturulurken yapının fiziki özellikleri ve iklimsel koşullarının ele alınması gibi tüm süreçlerde niteliği ön plana çıkarıyor. Kullanıcı profillerinin belirlenerek hazırladığımız çevre düzenleme projelerinde, yapılarda bulunan kullanıcıların beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarım yapıyoruz. Dendroloji, hidroloji, sulama, tanı, sistematik, botanik, ekoloji ve toprak gibi alanlarda ihtisas yapan peyzaj uzmanlarımız tarafından hayata geçirilen projeler ile çevre düzenlemelerinde matematikten gelen uyumun yakalanmasını sağlıyoruz.

Peyzaj ve Altyapı İşlerinin Lider Markası

Peyzaj ve altyapı işlerinin lider markası olan Visyap, uygulamaya aldığı çevre düzenleme bitkilerinin yılda ne kadar uzayacağından tepe tacının kaplayacağı alanlara kadar birçok işlemin öngörüsü ile tercihte bulunur. Bakımı kolay olan flora tercihinde bulunan markamız, uzun yıllar boyunca estetik bir görünüme sahip olan çevresel düzenlemelerin oluşumuna katkı sağlar. Sulama projeleri, sert zemin aydınlatma uygulamaları, süs havuzları, bahçe düzenleme gibi detayların tamamına hakim olan markamız, açık alanlardaki zemin kaplamalarından fabrika sosyal tesislerin oluşumuna kadar yetkinliğini çok geniş bir yelpazede sunar. Çim biçimi, çimlendirme, ağaçlandırma ve bitkilendirme konusunda alanının uzmanı olan markamız, kamu yararına sunduğu hizmetlerde ilgili yönetmelik esaslarına uygun bir şekilde çevresel düzenleme hizmetlerini arz eder. Karayolları peyzaj düzenleme çalışmalarında bitkilendirme esaslarına uygun bir şekilde hizmet arzını gerçekleştiren Visyap, hizmet verdiği alanlarda Ormancılık ve ÇED konularında yılların deneyimini endüstriyel uygulama alanlarına sunuyor.

Estetik ve Fonksiyonelliği Tecrübe ile Buluşuyor

Estetik ve fonksiyonelliği tecrübe ile buluştuğu Visyap’ta sunduğumuz üstün hizmet ve ekonomik çözümler prensibi ile turistik yapılardan sanayi yapılarına, sosyal ve ticari yapılardan konut projelerine kadar tüm alanların çevresel düzenleme hizmetlerini başarıyla sürdürüyoruz. Avrupa standartlarındaki üretimi ile sektörünün amiral gemisi olan Visyap, peyzaj ve altyapı hizmetleri kapsamında çevresel düzenlemesini yaptığı alanların niteliğini uzun yıllar korumasını sağlıyor. Yabancı otlarla mücadele, tanzim ve düzenleme, gübreleme, ilaçlama, sulama, budama, ekim ve biçim alanlarında da hizmet arzını kesintisiz olarak arz eden markamız, sürdürülebilirliğe verdiği değer ile çevresel düzenlemelerin kusursuz olarak yapılmasına olanak sağlıyor.

Adınızın çokça bahsedildiği çevre düzenlemesiyle marka değerinizi arttırın!