Visyap kimdir?

Şirketimiz

Firmamızın temelleri, 2017 yılında inşaat sektöründe kalite, estetik, sağlamlık, konfor, emniyet gibi kavramların ayrıcalık olmadığı, uygulanması gereken zorunluluk olduğu şuuruyla hareket ederek atılmıştır.

Visyap, çevreye uyumlu, uluslararası standartlarda yapılar inşa ederek, müşterilerine yüksek katma değerler sağlamasıyla, sektörde çok kısa sürede saygın ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

İnşaat, mühendislik ve mimarlık alanlarında eksiksiz iş tecrübesine sahip Visyap; bu tecrübeyi, sorumluluğunu aldığı projelere aktararak, uygulamanın hayata geçirilmesinden sonrasına kadar çıkabilecek krizleri yönetmesiyle, müşterilerine tam güvence vermektedir. Bunun yanı sıra en kaliteli tedarikçiler, en saygın çözüm ortakları ve en fazla iş tecrübesine sahip, donanımlı personel ile kendisini durmaksızın geliştirmekte olan Visyap, müşterilerine “Bütünleşik Çözümler” üretmektedir.

Görevimiz

Vaatlerini eksiksiz yerine getirmeyi kendine şiar edinme misyonuyla faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Visyap, maksimum verimli endüstriyel projeler için akla gelen en iyi marka olma vizyonu için dur duraksız çalışmaktadır.

 

Üstün kalite ve çözümlere bağlılık.

Yüksek katma değerli proje çözümleri için ofisimize bekleriz…

kanat_boyacilik_visyap